مدارس مبین راهیان کوثر - استان مازندران

0
تعداد دانش‌آموزان
0
تعداد کادر و مربی
0
تعداد کلاس‌ها

تصاویر مدرسه:

روزمرگی های مدرسه:

اخبار ابتدایی پسرانه نور

برگزاری جلسه شورای معلمان دبستان غیردولتی مبین شهرستان نور

روز دوشنبه20 شهریور ماه 1402اولین جلسه شورای معلمان با حضور جناب آقای کریمی مدیریت محترم دبستان و کلیه همکاران اداری و آموزشی در دفتر مدیریت راس ساعت 10صبح برگزار گردید . جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید . سپس جناب آقای کریمی مدیریت محترم دبستان پس از عرض سلام و خیر مقدم به همکاران و تقدیر و تشکر از زحمات خالصانه همکاران ، با مطرح کردن استفاده از تجربه های سال گذشته و استفاده از همه ظرفیت ها جهت برگزاری مطلوب کلاس های آموزشی مواردی را عنوان نمودند

ادامه مطلب »
اخبار ابتدایی پسرانه نور

دیدار مدیریت محترم دبستان غیر دولتی مبین شهرستان نور با اولیا برای آشنایی وآغاز سال تحصیلی جدید

اولین جلسه انجمن اولیاء ومربیان دبستان غیردولتی مبین شهرستان نور درروز های شنبه و یکشنبه مورخ 18-19 شهریور ماه 1402با حضور اولیاء دانش آموزان و معلمان هر پایه در دبستان برگزار شد.

ادامه مطلب »
اخبار ابتدایی پسرانه نور

18 مرداد سالروز شهدا مدافع حرم گرامی باد

غیرت دارد مردی که خانه، زندگی، زن و بچه را رها می کند و برای کشورش می جنگد. مهم نیست دیگران چه می گویند! مهم نیست که آنها می گویند زن و بچه اش را رها کرد و به راهی رفت که شاید بازگشتی نداشته باشد. هر که نداند، خودش خوب می داند که این راه، تنها راه نجات کشورش و حرم اهل بیتش است. اگر او نرود، دشمن به خاکش نفوذ خواهد کرد و در آن زمان نه تنها زن و بچه ی او، بلکه زن و بچه های دیگر هم آرامش نخواهند داشت. او آرامش خود و زن و بچه اش را فدای ما کرد! به راستی ما در حق او چه خواهیم کرد؟

ادامه مطلب »

آرشیو گالری:

آدرس مدرسه:

نور

بلوار امام خمینی (ره)، خیابان شورا (چهارشنبه بازار)

شماره تلفن مدیر مدرسه:

09113122329